+48 604 405 077
info@restauracjachorwacka.pl
Restauracja czynna tylko na zamówienia
Łomianki k/Warszawy ul. Kolejowa 15 604 405 077 Restauracja czynna tylko na zamówienia
Home Oferta Wesela Menu Galeria Kontakt
Wesela

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa każdego rodzaju przyjęcie weselne: tradycyjne całonocne wesele, obiad weselny, przyjęcie w porze zimowej oraz letniej. Do Państwa dyspozycji oddamy nowoczesną klimatyzowaną salę, która może pomieścić nawet 180 gości. Pomimo, iż sala jest bardzo duża to nie ma dla nas problemu aby przygotować dla Państwa uroczystość na mniejszą ilość gości. Sala ma unikalny kształt dzięki czemu możemy ją skrócić za pomocą eleganckich parawanów. Dzięki temu zabiegowi znika wrażenie, że jest ona za duża lub nieodpowiednia dla mniejszej liczby osób.

Niewątpliwie największą atrakcją sali jest gwieździste niebo nad parkietem, gdzie przeżyjecie Państwo niezapomniane chwile a dodatkowego blasku doda świecący kominek. Sala ma również nowoczesne oświetlenie, bardzo dobrą akustykę oraz podest dla orkiestry lub Dj-a.

Blasku Państwa przyjęciu dodadzą również:

  • Elegancko udekorowany stół Państwa Młodych
  • Świecąca kurtyna za stołem Państwa Młodych lub piękny szklany obraz
  • Długie białe obrusy na wszystkich stołach
  • Białe pokrowce na krzesłach
  • Biała porcelanowa zastawa plus odpowiednie szkło
  • Świece na stołach
  • Wspaniałe weselne potrawy, które sami Państwo wybierzecie z menu


Podczas przyjęć zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę. A przy dużych przyjęciach ochronę, która pomaga gościom ustawiać auta i czuwa nad ich bezpieczeństwem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!!!

Kilka słów o nas
Kuchnia + Serwis + Jedzenie

Restauracja "Croatia" jest obecna na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych i aby dobrze realizować nasze zadanie, nasza Restauracja jest czynna tylko na te specjalne okazje.

Państwo nasi Goście jesteście dla nas najważniejsi, dlatego Wasze potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu i staramy się je realizować z najwyższą perfekcją. Aby zapewnić Wam najwyższą jakość usług codziennie uczymy się czegoś nowego i wprowadzamy to w życie. Nasza kuchnia jest dostosowywana do Państwa smaków a wnętrza aranżowane zgodnie z najnowszymi trendami.

czytaj więcej
Masz pytania napisz do nas
Home Oferta Wesela Menu Galeria Kontakt
Wykonanie strony WWW: Devilart